Aris Oprawianie Obrazów
1. wybierz ramę
Wybierz rame
2. dopasuj obraz
Dopasuj obraz
3. złóż zamówienie
Złóż zamówienie
Polityka prywatności

Wszystkie przekazywane nam dane są starannie chronione, zgodnie z obowiązującą Polityką Prywatności.

1. Dokonując zamówienia poprzez sklep internetowy Aris, Klient zostanie poproszony niezbędnych podanie danych niezbędnych do realizacji zamówienia. Obejmują one dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres email oraz numer telefonu) oraz adres, na który ma być przesłany zakup. Brak wymaganych danych może uniemożliwić złożenie zamówienia.
2. Kupujący wyraża zgodę, aby jego dane osobowe były przetwarzane i wykorzystywanie do celów realizacji zamówienia.
3. Wszystkie dane umieszczone w bazie sklepu będą traktowane jako poufne i nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane te będą przetwarzane wyłącznie dla potrzeb realizacji zamówienia. Dane te będą przechowywane i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883) Klient ma prawo wglądu do swoich danych, korekty tych danych oraz żądania usunięcia ich z bazy danych sklepu.

1. Jesli Klient wyrazi na to zgodę Sklep Aris ma prawo do wysyłania na jego adres poczty elektronicznej Newslettera oraz informacji o promocjach i produktach w Sklepie Aris.